سوادكوه شمالي ايجاد شد
سوادكوه شمالي ايجاد شد هیئت وزیران باایجاد شهرستان سوادکوه شمالی به مرکزیت شهر شیرگاه موافقت کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد ماده (13) قانون تعاریف و ضوابط کشوری –مصوب 1362- تصویب کرد؛ بخش نارنجستان به مرکزیت روستای چایباغ از ترکیب دهستانهای چایباغ و هتکه در تابعیت شهرستان سوادکوه ایجاد می شود.
بر این اساس ،شهرستان سوادکوه شمالی به مرکزیت شهر شیرگاه از ترکیب بخش های نارنجستان و بخش مرکزی به مرکزیت شهرشیرگاه شامل دهستانهای شرق و غرب شیرگاه و لفوردر تابعیت استان مازندران ایجاد می شود.
بر اساس مصوبه دولت، دهستان چایباغ به مرکزیت روستای چایباغ از ترکیب روستاهای رضا آباد ،چابیاغ،چاکر،برنجستانک،مهدی آباد،بشل ،باغکوه،پادگان شهید یونسی بختونکلا و ترک سرا در تابعیت بخش شیرگاه شهرستان سواده کوه ایجاد می شود.
بر اساس این مصوبه دولت، دهستان هتکه به مرکزیت روستای بورخیل از ترکیب روستاهای ایوک،بورخیل ،منگل،هتکه لو ،چهارگیری ،بازیرکلا،حاجیکلا ،فرامرز کلا وکتی لته در تابعیت بخش شیرگاه شهرستان سوادکوه ایجاد می شود.
همچنین،روستای اندرکلی ازتوابع دهستان شرق و غرب شیرگاه با روستای چایباغ از توابع همان دهستان ادغام و به عنوان روستای چایباغ نام گذاری می شود.
این مصوبه از سوی محمدرضا رحیمی؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

کتابچه طرح شهرستان سوادکوه شمالی

  برای دریافت طرح پیشنهادی شهرستان سوادکوه شمالی روی لینک زیر کلیک کنید :


برای دریافت رمز فایل با شماره 09112282373 تماس بگیرید
کد مطلب : ۳۹۷  / گروه : ROOT /  / ۱۹ تیر ۱۳۹۲  /  بازدید : ۱۶۷۸