به گزارش روابط عمومی فرمانداری سوادکوه شمالی ، صبح امروز مورخه 96/10/24جلسه کارگروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی و کشاورزی به ریاست  منصوریان فرماندار شهرستان  و با حضور کلیه اعضاء کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید.

منصوریان افزود :امید است با همکاری اعضای کمیته حفاظت از منابع آب شهرستان،بتوانیم این حوزه را بیشتر پوشش داده و در صدد رفع مشکلات آن برآییم.

فرماندار اظهار داشت:وظیفه این گروه علاوه بر بررسی ، صحیح استفاده از آب،در بین کشاورزان وبهره برداران از اب  موجود در زمان کشاورزی  می باشد.

در ادامه فرماندار حمایت از تولید کنندگان بخش کشاورزی و رفع موانع اجرایی کشاورزی و هماهنگی و بر رفع مشکل  آب زراعی کشاورزان تاکید کرد.

و همچنین گفت .در این راستا جلسه ای با حضور دکتر رضیان نماینده حوزه انتخابیه ،یخکشی مدیرعامل  آب منطقه ای استان در فرمانداری برگزار کردیم د راین جلسه  مصوبه گردید .آب منطقه ای  نسبت به تامین بودجه لازم جهت مرمت سد آ هنگرود تخصیص دهد .

درپایان اقدامات به عمل آمده درخصوص اقدامات انجام شده در خصوص کشاورزان در این جلسه  مورد بررسی قرار گرفت و مسائلی از قبیل چگونگی تأمین آب اراضی زراعی منطقه چاکسر وروستاهی اطراف ، مورد نیاز کشاورزان ، از طریق سد سل بند آهنگررود مورد بحث و بررسی قرار گرفت


جلسه کارگروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی و کشاورزی برگزارشد
جلسه کارگروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی و کشاورزی برگزارشد
کد مطلب : ۱۸۲۶  / گروه : ROOT /  / ۲۴ دی ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۸۴