بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار          یا مدبر اللیل و النهار       
یا محول الحول و الاحوال       حول حالنا الی احسن الحال

بهار فصل تجدید حیات طبیعت،هستی،زمان ومکان است .خداوند بهار را آفرید تا انسانهای زمان زده و مکانمند که  فنا شدن ِ ظاهری  به واسطه ی مرگ را می بینند  با نشستن در پنجره بهار وچشم اندازِ نوزایش به طرح رستاخیزِ بعد از برگ ریز  در کارگاه بی نقص و عیبِ آفرینش  ایمان بیاورند.

خداوند منان را شاكرم كه در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام عمل" به اينجانب و مجموعه مديريتي شهرستان توفيق داد تا ، در راستاي تحقق آرمان هاي بلند نظام مقدس جمهوري اسلامي و اهداف بلند دولت تدبیر و امید، گام هاي ارزشمندي را در شهرستان   برداريم.

جا دارد در آستانه سال نو فرصت را غنیمت شمرده و از همراهی و تعامل مردم فرهیخته شهرستان ، رهنمودها و مساعدت های جناب آقای دکتر فلاح استاندار محترم وکلیه مسئولین استان  و شهرستان  قدردانی  و تشکر نمایم و از آحاد مردم ولایتمدارشهرستان طلب کنم همگام با مسئولین خدوم برای دستیابی به شهرستانی آباد، لحظه ای دست ازهمکاری، تلاش و کوشش بر ندارند.

امیدوارم سال 1396 براي مردم شريف شهرستان سوادکوه شمالی و خدمتگزاران آنان در مجموعه دستگاه هاي شهرستان سالي سراسر بركت، توام با موفقيت روزافزون در فتح قله هاي پيشرفت و تعالي در عرصه هاي معنوي و مادي باشد.

انشالله که در انتخابات  پیش رویک بار دیگر شاهد مشارکت آگاهانه و استفاده از این حق ملی تعمیق آرمان بلند مردم سالاری دینی و حقوق شهروندی باشیم .


پیام تبریک نوروزی منصوریان فرماندار
کد مطلب : ۱۶۰۲  / گروه : ROOT /  / ۲۸ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۴۳۷