برش شهرستانی اقتصاد مقاومتی سوادکوه شمالی

به گزارش روابط عمومی فرماندای سوادکوه شمالی صبح امروز اولین جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان سوادکوه شمالی به ریاست فرماندار برگزار گردید در این جلسه منصوریان مطالبی را در خصوص اقتصاد مقاومتی که در متن ذیل می باشد بیان نموده است.

با امعان نظر به نامگذاری سال جاری تحت عنوان(( اقتصاد مقاومتی ،‌اقدام و عمل )) از سوی مقام معظم رهبری و در راستای اجرایی شدن اهداف وسیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، ابلاغی معظم له ، برش شهرستان اقتصاد مقاومتی سوادكوه شمالي با توجه به ابلاغ 24 ماده ای مقام معظم رهبری  ، اتکا  به دو رکن اصلی مردم و بخش خصوصی  که کلید واژه راهبردی این سیاست مقاومتی میباشد همسو با برش استانی اقتصاد مقاومتی استان مازندران به استناد به طراحی و تدوين اسناد بالا دستی و بر اساس مواد قانوني برنامه هاي سیاست کلی ، برنامه چهارم ، پنجم و ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که در سال آینده تدوین خواهد شد تهیه گردید است . اين اسناد راهبردی، خطوط کلی و محورهای اقتصاد مقاومتی شهرستان را براي سالهاي آينده تبيين میکند و مهمترين مبنای تهيه و تدوين این برش در شهرستان سوادکوه شمالی علاوه بر اسناد بالادستی ، بودجه های سالانه وسرمايه گذاري بخش خصوصي طی 20 سال اينده متکی میباشد  .  سند راهبردی اقتصاد مقاومتی شهرستان سوادكوه شمالي با توجه به اهميتی که دارد درتعيين جهت گيريهای آينده درچهار فصل دراختيار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان ودبیرخانه ستاد  ارسال میگردد  .

 فصل اول : مشخصات واطلاعات پايه اي شهرستان 

 فصل دوم : راهبرد برش شهرستان اقتصاد مقاومتی

 فصل سوم : چشم انداز 20 سال آينده شهرستان  

 فصل چهارم : اين فصل بر اساس داده  ادارات شهرستان و بر مبنای شاخصه هاي استاني تدوين شده است كه شامل : سياستهای اقتصاد مقاومتی شهرستان ، اقدامات اولويت دار وكوتاه مدت محرک اقتصاد مقاومتی استان می باشد . که درکمیته اقتصاد مقاومتی شهرستان مطرح و در نهايت جهت تایید به دبیرخانه فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در سازمان برنامه ریزی وبودجه مستقر میباشد ارسال میگردد  . اميد است که گردآوری و انتشار اين مجموعه ، موجبات تسهيل دسترسی و بهره برداری علاقمندان به مهمترين راهبردهای اقتصاد مقاومتی شهرستان را فراهم کند . در پايان لازم است از همه همكاران كه تهيه اين سندما را ياري تمودن تشكر نمايم                                                                                                        


برش شهرستانی اقتصاد مقاومتی سوادکوه شمالی


فایلهای ضمیمه


کد مطلب : ۱۳۳۲  / گروه : ROOT /  / ۲۶ فروردین ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۶۱۵