دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران در ديدار با حجت الاسلام و المسلمين شاهمرادي دبير شوراي فرهنگ عمومي كشور دغدغه فرهنگي را مهمترين دغدغه مقام معظم رهبري و مسئولان كشور خواند .
وي گفت : در استان مازندران به مناسبت سال اقتصاد و فرهنگ با تهيه سند فرهنگي بيش از 200 برنامه طراحي شده است كه با همت اعضاي شوراي فرهنگ عمومي و دستگاههاي اجرايي استان به مرور اجرا خواهد شد.
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد: تمام تلاش ما در استان در جهت تقويت فرهنگ عمومي است و برگزاري جلسات شوراي فرهنگ عمومي به رياست نماينده ولي فقيه در مازندران مي تواند بسترهاي اجرايي برنامه هاي فرهنگي را در استان فراهم كند.
ربيع فلاح تصريح نمود : استان مازندران داراي پيشينه فرهنگي بسيار ارزشمند و شخصيتهاي فرهنگي و اثربخش است و امروز الحمدلله همدلي ، صميميت و همنوايي در استان حاكم شده است.
استاندار مازندران توجه به فرهنگ و توسعه فرهنگي را مورد تاكيد قرار داد و گفت : بايد جامعه را در مقابل  آسيب هاي فرهنگي مصون نگه داريم و در اين حوزه هم بايد آسيب شناسي جدي صورت گيرد و فعاليتهاي فرهنگي گسترش يابد .
در اين ديدار حجت الاسلام و المسلمين شاهمرادي دبير شوراي فرهنگ عمومي كشور ظرفيت شوراي فرهنگ عمومي را در جهت ارتقاء برنامه هاي فرهنگي و حل چالشهاي فرهنگي جامعه بسيار بالا دانست و ابرز اميدواري نمود تا شوراي فرهنگ عمومي مازندران با برگزاري جلسات مداوم و كارشناسي زمينه تحقق توسعه فرهنگ عمومي را فراهم نمايد


 استاندار مازندران : بايد جامعه را در مقابل آسيب هاي فرهنگي مصون نگه داريم
 استاندار مازندران : بايد جامعه را در مقابل آسيب هاي فرهنگي مصون نگه داريم
کد مطلب : ۹۴۶  / گروه : ROOT /  / ۲۳ شهریور ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۷۰۵

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی