مدیرکل حوزه استاندار مازندران گفت: ربیع فلاح در طول هفته اقدامات و برنامه های فراوانی دارد که بسیاری از آنها به اطلاع مردم نمی رسد.

مدیرکل حوزه استاندار مازندران گفت: ربیع فلاح در طول هفته اقدامات و برنامه های فراوانی دارد که بسیاری از آنها به اطلاع مردم نمی رسد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، سعید قلی پور ضمن تشکر از مجموعه روابط عمومی استانداری و رسانه های مکتوب و مجازی مازندران به منظور پوشش مطلوب اقدامات نماینده عالی دولت در استان، بیان داشت: اما بسیاری دیگر از برنامه های استاندار به دلیل عدم امکان همراهی روابط عمومی و رسانه ها، از دید مردم مغفول مانده و افکار عمومی از آن مطلع نیستند.
وی با اشاره به تاکید همیشگی مقام معظم رهبری بر اطلاع رسانی مناسب از خدمات دولت و نظام، افزود: به منظور رفع این نقیصه، تصمیم گرفتیم تا اهم برنامه های هفتگی استاندار را در پایان هر هفته به اطلاع مردم برسانیم.
قلی پور در رابطه با مهم ترین برنامه های هفته گذشته استاندار مازندران، اذعان نمود: مهم ترین جلساتی که در هفته گذشته به ریاست دکتر فلاح برگزار شد عبارتند از: جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، ستاد هماهنگی سرشماری عمومی کشاورزی سال 93 ، هیات حل اختلاف شوراهای استان، ستاد توسعه فضای سبز و کمیته بررسی وضعیت پسماند استان با محوریت شهرستان های آمل و محمود آباد.
مدیرکل حوزه استاندار با بیان اینکه در هفته گذشته رییس کل دادگستری استان به همراه معاونین خود به منظور تبریک هفته دولت در دفتر کار دکتر فلاح حاضر شدند، اظهار داشت: هم چنین جلسه ای با حضور معاون وزیر ارتباطات و مدیران ستادی این وزارتخانه در محل دفتر استاندار برگزار شد که در این جلسه راه کارهای توسعه دولت الکترونیک در مازندران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به دیدار استاندار با مدیرکل و اعضای ستاد حج استان به مناسبت آغاز هفته حج، خاطرنشان کرد: ربیع فلاح همواره تاکید جدی بر دیدار و گفتگو با علمای استان دارد و این هفته نیز با حضرت آیت الله نظری (خادم الشریعه) دیدار نمود.
مدیرکل حوزه استاندار، افتتاح طرح های عمرانی در قائم شهر، دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی، ملاقات با چند سرمایه گذار و دیدار و گفتگو با برخی از مدیران دستگاه های اجرایی استان را از جمله دیگر برنامه های مهم ربیع فلاح در مازندران اعلام کرد.
قلی پور با بیان اینکه بخش مهمی از فعالیت های استاندار در پایتخت انجام می شود، تاکید کرد: شرکت در گردهمایی استانداران، ملاقات با چند سرمایه گذار بخش خصوصی در دفتر تهران، بازدید از پارک علم و فناوری پردیس و بازدید از هیات های وزنه برداری و کشتی استان که برای اعزام به بازیهای آسیایی آماده می شوند،از جمله مهم ترین برنامه های ربیع فلاح، هفته گذشته در تهران بود.
مدیرکل حوزه استاندار با اشاره به ضایعه تاسف باری که هفته گذشته در مازندران اتفاق افتاد، اظهار نمود: درگذشت عالم جلیل القدر حضرت آیت الله جباری ثلمه بزرگی بر پیکر مازندران بود و استاندار نیز به عنوان مقام اول اجرایی دولت در استان، هم در مراسم تشییع و خاکسپاری و هم به جهت عرض تسلیت در بیت شریف آن مرحوم حاضر شد.
سعید قلی پور از دیدار فلاح با خانواده های شهدا و ایثارگران در هفته گذشته خبر داد و گفت: همانطور که همه مردم مازندران می دانند، دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان، برنامه ثابت استاندار است که هر هفته انجام می شود.
مديركل حوزه استاندار با بيان اينكه استاندار مازندران حتي جمعه ها نيز بسيار پركار و پرمشغله است، خاطرنشان ساخت: جمعه گذشته دكتر فلاح با معاونين وزراي كشور و جهاد كشاورزي ديدار و گفتگو كرد، از پايانه نفتي شمال و كلاس هاي طرح بسيج سازندگي جهاد كشاورزي بازديد نمود و در ساعات پاياني شب نيز در دفتر كارش چند ملاقات را انجام داد.
وی در پایان برلزوم تعامل بیشتر مدیران با رسانه ها تاکید کرد و افزود: باید از ظرفیت رسانه در جهت بیان خدمات نظام و دولت و نیز آگاهی از مطالبات مردم بیش از پیش بهره گرفت.


 استاندار درهفته ای که گذشت؛ مدیرکل حوزه استاندار جزییات فعالیت های ربیع فلاح را گزارش داد
کد مطلب : ۹۴۱  / گروه : ROOT /  / ۱۵ شهریور ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۵۶۱

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی