آيت الله نظري در جمع كاركنان استانداري مازندران گفت :به حاجت مردم برسيد اسلام حقوق مراجعه كنندگان را مورد تاكيد قرار داده است و خدمت به مردم والاترين مرتبت اخلاقي و انساني است.

آيت الله نظري خادم الشريعه كه در جمع كاركنان استانداري مازندران و به مناسبت ايام شهادت مولي الموحدين حضرت علي (ع) سخن مي گفت علم و عقل و دين را سه چراغ زندگي بشريت خواند و گفت : در اين ميان دين چراغ پر نور زندگي است و مفاهيم عظيم زندگي قرآني در قرآن كريم و نهج البلاغه تبيين شده است .
وي افزود : در جامعه اي كه نماز خوانده مي شود و افراد خود را مسلمان مي نامند نبايد تهمت و دروغ و غيبت باشد و سابقه افراد را خراب نمود.
وي به تاكيد اسلام بر مسئله اجتماع و توجه به افراد جامعه اشاره كرد و گفت : همه دستورات زندگي در قرآن كريم آمده است و دين اسلام به عنوان بالاترين دين مي تواند جهان را اداره كند
آيت الله نظري تاكيد كرد : مردم چاره اي جز خداپرستي ندارند و تنها قانون نوراني و مترقي اسلام است كه مي تواند جامعه و جهان را به خوبي اداره كند .
وي با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري مبني بر حمايت از دولت گفت : ما هم از دولت و رئيس جمهور و كارگزاران دولت در استان حمايت مي كنيم الحمدلله در استان روحيه خدمت وجود دارد و استاندار محترم و مديران دستگاهها تا كنون به نيازها و حاجات مردم پاسخ مثبت داده اند و به حاجت مردم رسيدگي مي كنند.
وي تصريح نمود : به حاجت مردم برسيد اسلام حقوق مراجعه كنندگان را مورد تاكيد قرار داده است و خدمت به مردم والاترين مرتبت اخلاق و انساني است.
وي بار ديگر متذكر شد : دين اسلام جامع است و به همه ابعاد زندگي توجه دارد
آيت الله نظري در پايان سخنراني خود به مناسبت ايام شهادت حضرت امير المومنين (ع) به ذكر روضه شهادت پرداخت .

 


 آيت الله نظري در جمع كاركنان استانداري مازندران : خدمت به مردم والاترين مرتبت اخلاقي و انساني است
کد مطلب : ۸۹۹  / گروه : ROOT /  / ۳۱ تیر ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۶۷۴

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی