بازرس ویژه و مشاور مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شایسته سالاری و توزان در انتخاب مدیران در دولت دکتر روحانی توجه شده است، گفت: اینکه مدیران کجایی باشند و بر اساس گروه و جریان عمل کنند ،ملاک نیست.

 

بازرس ویژه و مشاور مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شایسته سالاری و توزان در انتخاب مدیران در دولت دکتر روحانی توجه شده است، گفت: اینکه مدیران کجایی باشند و بر اساس گروه و جریان عمل کنند ،ملاک نیست.
حجت الاسلام و المسلمين علی اکبر ناطق نوری در دیدار ربیع فلاح استاندار مازندران در روستای اوزکلا بخش بلده نور با اشاره به این نکته که باید به طریق اولی شایسته را از همان منطقه انتخاب کرد و اگر نبود شایستگانی از مناطق دیگری بکار گیری شوند، ابراز امیدواری کرد دولت یازدهم بتواند موضوع شایسته سالاری را درست کند.

بازرس ویژه و مشاور مقام معظم رهبری به مشکلات زباله، آب شرب و فرسودگی لوله ها ، کمبود بیمارستان و مراکز درمانی ، راه های دسترسی روستایی و کنارگذر شهرستان نور استان مازندرن اشاره کرد و گفت: هر چند خدمات دهی از سوی مسوولان مطلوب تر شده است، اما در صورت وجود بودجه و بر اساس قوانین و مقررات و برنامه به مشکلات مردم باید بیشتر رسیدگی شود.

حجت الاسلام و المسلمين ناطق نوری به اهمیت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی در مازندران اشاره کرد و بیان داشت: باید بر فعالیت پیمانکارانی که در حوزه راه و شهر سازی فعالیت می کنند، بیشتر نظارت شود.

بازرس ویژه و مشاور مقام معظم رهبری برتوجه بیشتر به واگذاری معادن شن وماسه مناطق کوهستانی و ییلاقی منطقه تاکید کرد.

وی به مشکلات فرسودگی لوله های آب روستاهای بخش بلده به ویژه اوزکلا اشاره کرد و بیان داشت: در حال حاضر حدود 40 درصد آب این روستا به دلیل فرسودگی لوله پرت و هدر می رود.

 ربیع فلاح استاندار مازندران نیز در این دیدار با بیان اینکه 15درصد اعتبار مصوب سال 93 تخصیص یافته است، گفت: ساماندهی زباله های شهرهای آمل، محمودآباد، نور و رویان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه توجه به روستاهای ییلاقی و کوهستانی مازندران نیز ضروری است، ادامه داد: با توجه به اینکه جمعیت زیادی از استان در شش ماه از سال با هدف فعالیت کشاورزی و دامپروری در ییلاقات و مناطق مرتعی و کوهستانی به سر می برند، باید به خدمات عمومی آب ، برق ، گاز و تلفن و زیر ساخت راه روستایی آنان نیز توجه شود.

در این دیدار مدیران کل آب و فاضلاب شهری و روستایی مازندران ، فرماندار شهرستان نور و بخشدار بلده نیز حضور داشتند.

حجت الاسلام و المسلمين ناطق نوری و دکتر فلاح نوزدهمین روز ماه مبارک رمضان را نیز در کنار مردم کوهستانی روستای بطاهرکلا بلده نور افطار کردند


 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ديدار با استاندار مازندران : ملاک انتخاب مدیران، شایسته سالاری است
کد مطلب : ۸۹۷  / گروه : ROOT /  / ۲۹ تیر ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۶۳۶

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی