استاندار مازندران كه در برنامه ويژه ي " در همين نزديكي " كميته امداد امام خميني (ره) مازندران به مناسبت ماه مبارك رمضان سخن مي گفت: با اشاره به ايجاد7222 شغل در سال 92 از سوي كميته امداد امام خميني (ره) مازندران از تلاش اين كميته براي ايجاد اشتغال تقدير و تشكر نمود.

استاندار مازندران كه در برنامه ي ويژه " در همين نزديكي " كميته امداد امام خميني (ره) مازندران به مناسبت ماه مبارك رمضان سخن مي گفت: با اشاره به ايجاد7222 شغل در سال 92 از سوي كميته امداد امام خميني (ره) مازندران از   تلاش اين كميته براي ايجاد اشتغال تقدير و تشكر نمود.

دكتر ربيع فلاح گفت : در آمدزايي و افزايش سرانه خانواده با ايجاد طرح هاي خود اشتغالي مي تواند بسياري از نيازمنديهاي خانواده هاي تحت پوشش كميته امداد را بر طرف نمايند و از سوي ديگر موجب رشد توليد و اشتغال گردد .
استاندار مازندران اختصاص 79 ميليارد تومان در سال 93 براي توسعه و تقويت خوداشتغالي در مازندران براي كميته امداد را بسيار خوب دانست و از مديران بانكها خواست تا براي پرداخت اين تسهيلات به مددجويان كميته امداد امام خميني(ره) همكاري لازم را بنمايند .
مقام عالي دولت در استان اشتغال مولد و پايدار در استان را بسيار ضروري دانست و تاكيد كرد : موضوع اشتغال يكي از دغدغه هاي جدي مردم است و اميدواريم با توسعه سرمايه گذاري و گسترش خود اشتغالي ، تعداد بيكاران مازندران كاهش يابد .
در اين برنامه طهماسب پور مدير كل كميته امداد امام خميني (ره) مازندران نيز گزارشي در مورد روند فعاليتها و اقدامات كميته امداد مازندران ارائه نمود.


 استاندار مازندران خبر داد اختصاص 79 ميليارد تومان براي توسعه و تقويت خوداشتغالي در مازندران
 استاندار مازندران خبر داد اختصاص 79 ميليارد تومان براي توسعه و تقويت خوداشتغالي در مازندران
کد مطلب : ۸۸۴  / گروه : ROOT /  / ۱۱ تیر ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۷۲۴

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی