جلسه هماهنگی برگزاری اولین اجلاس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو به رياست دكتر احساني معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري مازندران و با حضور مديران دستگاههاي اجرايي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري مازندران، علی احسانی در اين جلسه گفت: با توجه به قابليت هاي ارزنده استان در زمينه گردشگري و از سوي ديگر انتظارات مردم در خصوص معرفي استعدادهاي بالقوه مازندران و ضرورت جذب توريست ، برگزاری این اجلاس با ميزباني مازندران نقش ارزنده اي در اين ارتباط داشته و نياز است با توجه به حجم بالاي كار در اين بخش،زمینه مناسب براي برگزاری نمایشگاه مناسب در حاشيه اجلاس فراهم شود.

وی تصریح کرد: ساختار بندي و تفكيك وظايف در انجام امور اجرايي از اهميت ويژه اي برخوردار بوده و مي تواند گره گشاي بسياري از امور قرار گيرد كه خوشبختانه در خصوص اجراي اين اجلاس، اجراي اين امر خطير انعكاس شايسته اي داشته و تاكنون امور اجرايي آن به خوبي محقق گشته است.

وي افزود: برگزاري برنامه هاي جنبي نظير برگزاري نمايشگاه و طبيعت گردي نيز اموري است كه در زمان برگزاري اين اجلاس انجام خواهد شد.

گفتني است اولین اجلاس گردشگری سلامت کشورهای عضو اكو به همت استانداري و از 27 لغايت 29 مرداد ماه سالجاري در مازندران برگزار مي شود.


 احساني معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري مازندران برگزاري اجلاس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو نقش ارزنده اي در جذب توريست دارد
کد مطلب : ۸۸۳  / گروه : ROOT /  / ۱۱ تیر ۱۳۹۳  /  بازدید : ۸۱۹

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی