يونسي اعلام كرد:
جلسه كارگروه امور بانوان و خانواده استان با حضور معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران برگزار شد.

 

جلسه كارگروه امور بانوان و خانواده استان با حضور معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي در اين جلسه با اشاره به تهيه گزارش سلامت زنان استان توسط اداره كل بانوان و خانواده استانداري، بيان داشت: خوشبختانه اين گزارش حاوي آمار مثبت و خوشحال كننده اي است كه افزايش اميد به زندگي در بين بانوان، افزايش طول عمر زنان و كاهش مرگ و مير زنان باردار مازندراني از آن جمله است.
وي گفت: هم چنين در اين گزارش به كم خوني، فقرآهن، سوء تغذيه، چاقي، افزايش قند و چربي خون بانوان مازندراني اشاره شده كه نگران كننده است.
يونسي با اشاره به تمهيد مقابله بلند مدت با اين مسائل در برنامه ششم توسعه استان، اذعان نمود: براي مقابله فوري با اين پديده خطرناك، كارگروه علمي متشكل از نهادهاي دانشگاهي و بهداشتي تشكيل خواهد شد.
معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران اضافه كرد: اين كارگروه راه كارهاي فوري براي جلوگيري از شتاب گيري اين پديده و كاهش و مقابله با آن را بررسي و تبيين خواهد نمود.
عليرضا يونسي با بيان اينكه اكنون مشكلات عمده و اساسي زنان استان شناسايي شده است، تصريح كرد: راه درمان و مقابله با اين پديده ها، همت بلند، هم افزايي، هم عهدي و هم دلي بين همه دست اندركاران است.


اميد به زندگي دربين زنان مازندراني افزايش يافت
کد مطلب : ۱۰۶۳  / گروه : ROOT /  / ۰۸ دی ۱۳۹۳  /  بازدید : ۲۰۲۱

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی