مهندس نبيان معاون عمرانی استاندار
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: سرانه فضای سبز مازندرانی ها با وجود برخورداری از جنگل های فراوان و طبیعت زیبا، پایین تر از میزان استاندارد است .

مهندس علی نبیان در جلسه ای که به منظور بررسی پروژه های بهشهر و روند اجرایی آن در فرمانداری بهشهر تشکیل شد اظهار کرد: افزایش این فضاهای سبز نیاز ضروری مردم مازندران است که یکی از راه های جبران این کمبود، کاشت درخت و ایجاد پارکهای فراوان است .

وی همچنین بر لزوم رفع نواقص ورودی شهرهای مازندران تاکید کرد و گفت : بسیاری از این ورودی ها در مازندران دارای اشکال فراوانی است که رفع کامل آن باید در دستور کار مسوولان شهرستانی قرار بگیرد .

معاون عمرانی استانداری مازندران با اشاره به وجود 3 هزار پروژه نیمه تمام در استان و تلاش در تامین منابع مالی آنها گفت: تکمیل این طرح ها می تواند موجب شکوفایی هر چه بیشتر بخش های گوناگون استان و شتاب بخشیدن به جریان توسعه و پیشرفت شود .

نبیان گفت : یکی از این طرح های نیمه تمام ، سد سرشاخه گیر رودخانه برزو بهشهر است که تلاش می شود با تامین به موقع اعتبارات، این طرح همزمان با دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده و بخش عمده از دغدغه های بروز مجدد سیل در بهشهر برطرف شود .

وی با اشاره به بارش سنگين باران از ابتدای سال تاکنون گفت : مناطق سیل خیز شرق استان باید شناسایی و با اقدامات اولیه مانند لایروبی انهار و تخلیه نخاله ها و آزاد سازی حریم رودها ، از وقوع سیل در این مناطق جلوگیری شود .


سرانه فضای سبز مازندرانی ها پایین تر از استاندارد است
کد مطلب : ۱۰۴۱  / گروه : ROOT /  / ۲۴ آذر ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۵۱۹

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی