برنامه توسعه دولت الكترونيك و هوشمند سازي اداري، پايه و اساس ديگر برنامه هاي تحول اداري است.

چهارمين جلسه كميسيون تحول اداري استانداري مازندران به رياست معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار در محل استانداري برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، حسن خیریانپور در این جلسه گفت: در روند انجام كار در فرمانداري ها و واحدهاي تابعه بايد تحولاتي را ايجاد كنيم و نسبت به بهبود و اصلاح فرآيندها وروش هاي انجام كار اقدام اساسي نموده و نقاط قوت را تقويت و نقاط ضعف را احصاء و شناسايي كرده و در جهت رفع و بهبود آنها اقدام نماييم.

رييس كميسيون تحول اداري استانداري مازندران در ادامه بیان داشت : همانگونه كه نقشه راه اصلاح نظام اداري در قالب 8 برنامه توسط رئيس جمهوربه دستگاه هاي اجرايي ابلاغ گرديد بايستي به صورت جدي برنامه هاي مذكور را در استانداري و دستگاه هاي اجرايي استان پيگيري نموده و تمام توان و ظرفيت خود را صرف اجراي اين برنامه ها نماييم.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مازندران اظهار داشت: برنامه توسعه دولت الكترونيك و هوشمند سازي اداري، پايه و اساس ديگر برنامه هاي تحول اداري بوده و در اين راستا آموزش و فرهنگ سازي يكي از مباحث مهمي است كه بايد در سطوح مديران ارشد ، مياني و حتي كارشناسان و كاركنان صورت پذيرد.
وي تأكيد کرد: يكي از مهمترين برنامه هاي نقشه راه اصلاح نظام اداري، برنامه توسعه دولت الكترونيك و هوشمند سازي اداري است كه در صورت تحقق آن، زمينه براي عملياتي شدن ساير برنامه ها فراهم مي گردد و ما بايد تلاش نماييم تا كاستي ها و نارسايي ها در اين زمينه مرتفع گردد.
حسن خيريانپور در ادامه خاطر نشان نمود : اصلاح فرايندها و آموزش و پيشخوان دولت از جمله مهمترين محورهاي تحقق دولت الكترونيك بعنوان يكي از برنامه هاي تحول اداري در دستگاهها محسوب مي شود و تحقق دولت الكترونيك مي تواند در جهت خدمت رساني به مردم و سرعت و دقت در انجام كار و تقليل هزينه ها بسيار موثر باشد و در اين راستا ضروري است پيگيري هاي لازم جهت الكترونيكي نمودن روش هاي انجام كار در استانداري و فرمانداري ها و بخشداريها بطور جدي صورت پذيرد.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار با اشاره به تشكيل كارگروه توسعه دولت الكترونيك در استان به رياست استاندار بيان داشت: اين كارگروه بايد در سطح تمامي دستگاه هاي اجرايي و فرمانداري ها فعال تا زمينه براي ارائه بهتر خدمات بصورت الكترونيكي براي مردم فراهم گردد.


 حسن خیریانپور تاکید کرد: توجه به تحول اداري بعنوان يك ضرورت در استانداري ، فرمانداريها و بخشداريها
کد مطلب : ۱۰۱۷  / گروه : ROOT /  / ۲۵ آبان ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۴۰۴

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی